plskhrende
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 100.

Delegacja z Øvre Eiker kommune

2023-06-07

Aktualności - RDUCH

DELEGACJA Z ØVRA EIKER KOMMUNE

W dniu dzisiejszym gościliśmy w siedzibie naszej firmy w Rydułtowy delegację z norweskiego miasta Øvre Eiker kommune. Goście mogli się zapoznać z historią naszej firmy, oferowanymi produktami i usługami oraz najbardziej spektakularnymi realizacjami. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
Dzwony w Opolskim Łączniku

2023-06-02

Aktualności - RDUCH

Dzwony w Opolskim Łączniku

Jest nam niezmiernie miło, że narodziły się dzwony do opolskiego Łącznika, nawiązujące bezpośrednio do tych przedwojennych. Niedługo zyskają szlachetne oprzyrządowanie i powędrują na wieżę. Parafii i Proboszczowi już gratulujemy tak wspaniałych instrumentów. Więcej o dzwonach z tej parafii możecie dowiedzieć się z tego filmu: https://youtu.be/jE4BCqjlJbE
Duże zmiany na Wawelu

2023-05-30

Aktualności - RDUCH

Duże zmiany na Wawelu

Technicy naszej firmy rozpoczęli w Katedrze na Wawelu pierwszy etap prac związany z remontem gongów zegarowych. W trakcie tych prac zostaną m.in. po raz pierwszy w historii dokładnie zważone oraz zbadany zostanie ich skład materiałowy. Prace odbywają się pod nadzorem konserwatora zabytków.
Nowy zegar fasadowy w gminie Wąsocz

2023-05-26

Aktualności - RDUCH

Nowy zegar fasadowy w gminie Wąsocz

Nowy czas w gminie Wąsosz. Kolejny zegar fasadowy wyprodukowany w naszej firmie rozpoczął odmierzanie czasu. Wykonany został w przestrzennej obudowie, posiada bezobsługowy mechanizm i nocną iluminację diodową.
Spotkanie z władzami miasta

2023-05-11

Aktualności - RDUCH

Spotkanie z władzami miasta

Bardzo nam miło poinformować, że siedzibę naszej firmy odwiedziły władze miasta Rydułtowy na czele z Panem Burmistrzem Marcin Połomski, Panią Burmistrz Mariola Bolisęga oraz Panem Sekretarzem Miasta Krzysztof Kisiel. Goście mogli zapoznać się m.in z profilem produkcji w naszym zakładzie, ciekawymi realizacjami oraz planami na przyszłość. Włodarze miasta natomiast podzielili się swoimi planami na temat rozwoju przedsiębiorczości w Rydułtowach. Spotkanie było bardzo owocne i budujące. Jest w Rydułtowach klimat na rozwój i dobre inwestycje!
Jak brzmi Głos Ojca - największy kołysany dzwon świata

2023-04-09

Jak brzmi Głos Ojca - największy kołysany dzwon świata

Wesołego Alleluja ! Już jest brzmienie VOX PATRIS na Youtube! Usłysz jak bije największy dzwon kołysany na Świecie. Dzwon o wadze 55 ton jest dziełem polskich ludwisarzy, odlewników i specjalistów w zakresie akustyki i automatyki dzwonów. Zawiśnie w brazylijskim sanktuarium w Trindade. Reportaż już dostępny na kanale YouTube „Z dzwonami przez świat" https://www.youtube.com/@zdzwonamiprzezswiat9392 Zachęcamy do udostępniania załęczonego materiał
Dzwon Vox Patris

2023-03-30

Dzwon Vox Patris

To trzeba zobaczyć i usłyszeć! Jak brzmi największy dzwon kołysany na świecie, noszący nazwę Vox Patris? Dzwon o wadze 55 ton jest dziełem polskich ludwisarzy, odlewników i specjalistów w zakresie akustyki i auatomtyki dzwonów. Zawiśnie w brazylijskim sanktuarium w Trindade. Jego brzmienie, po raz pierwszy, będzie można usłyszeć już w niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 12:00 na kanale YouTube "Z Dzwonami przez świat"
Dzwon „Głos Nienarodzonych”

2023-03-17

 

Aktualności - RDUCH

Dzwon „Głos Nienarodzonych”

Dzwon „Głos Nienarodzonych”, wkrótce uda się w drogę do Rzymu, gdzie zostanie pobłogosławiony przez Ojca Św. Franciszka.
Rduch Bells & Clocks czyli również oświetlenie sakralne

2023-03-16

Aktualności - RDUCH

Rduch Bells & Clocks czyli również oświetlenie sakralne

Rduch Bells & Clocks to również oświetlenie sakralne. Jest to domena naszego eksperta Grzegorza Willema. Tym razem realizacja sprzyjająca kontemplacji i zachwytu nad pięknem detalu. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Jak wykonujemy bijaki w sercach?

2023-02-21
 

 

Czy wiesz, że....

Od ponad 40 lat wykonujemy prace na rzecz Kościoła. Dzisiaj już drugie pokolenie kontynuuje tradycje rodzinne.

 

Nowości w galerii...

Aktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCH