plskhrende
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 109.

Renowacja zegara dla Sanktuarium w Podgórze

2023-10-09

Aktualności - RDUCH

 

ZEGAR JUŻ DOTARŁ DO SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO JÓZEFA W KRAKOWIE

Jesteśmy niezwykle dumni, że ten wspaniały zegar wkrótce, po długiej przerwie ponownie zacznie odmierzać czas dla mieszkańców Podgórza i licznej rzeszy odwiedzających gości.
50-LECIE FIRMY

2023-09-23

PODRÓŻ W CZASIE DO POCZĄTKU ISTNIENIA NASZEJ FIRMY

Firma Rduch obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia, z tej okazji posłuchajcie, co w 2006 roku o początkach działalności mówił założyciel firmy Antoni Rduch oraz Grzegorz Klyszcz, kontynuator firmy.
Wsparcie z nieba

2023-08-30

Aktualności - RDUCH

ŚWIĘTY JÓZEF NAM POMÓGŁ

"Jeszcze nigdy, przy żadnym z odlewów, 12 minut nie trwało tak długo… Napięcie, jakie przez ten czas towarzyszyło przemyskim ludwisarzom i odlewnikom rosło w miarę, jak 60 ton gorącego metalu, z prędkością 150 kg na sekundę spływało do glinianej formy największego dzwonu kołysanego na świecie „Vox Patris”." Przy tak dużym projekcie potrzebne było nam wsparcie.

Zapraszamy do lektury: https://www.swietyjozef.kalisz.pl/Aktualnosci/1351.html
Wizyta gości z Rumunii

2023-08-08

Aktualności - RDUCHNOWY PROJEKT W RUMUNII

Today we had the pleasure of receiving guests from Romania at our headquarters in Rydułtowy. The fruit will be an interesting project related to bells and tower clocks.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność przyjmować gości z Rumunii w naszej siedzibie w Rydułtowy . Owocem będzie ciekawy projekt związany z dzwonami i zegarami wieżowymi.
Wizyta Ojców Redemptorystów z Santuario do Divino Pai Eterno

2023-08-04

Aktualności - RDUCH

 

ODWIEDZINY DUCHOWNYCH Z BRAZYLII

W siedzibie naszej firmy w Rydułtowy gościliśmy Ojców Redemptorystów z Santuario do Divino Pai Eterno - Trindade GO w Brazylii. Omawialiśmy szczegóły największego projektu dzwonowego w skali świata zrealizowanego z Jan Felczynski's Bell Foundry / Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego. Już wkrótce więcej informacji…
DZWONY GOTOWE DO PODRÓŻY NA BIAŁORUŚ

2023-08-01

 

DZWONY Z NIEMIECKIEGO KOŚCIOŁA JADĄ NA BIAŁORUŚ

Zautomatyzowaliśmy dzwony z zdesakralizowanego kościoła z Kiloni w Niemczech. Już jutro trafią na Białoruś.
Bazylika W Žemaičių Kalvarija

2023-06-30

Aktualności - RDUCH

NOWE ZEGARY W BAZYLICE W KALWARII ŻMUDZKIEJ

W Žemaičių Kalvarija zamontowaliśmy złocone z nocną iluminacją diodową ponad 2 metrowe zegary wieżowe. Na obu wieżach Bazyliki jest w sumie 8 zegarów produkcji naszej firmy. Nasi wspaniali technicy wykazali się niezwykłym profesjonalizmem montując te zegary.
Podziękowania

2023-06-21

Aktualności - RDUCH

DZIĘKUJEMY ZA LICZNĄ OBECNOŚĆ!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na Wystawa SacroExpo za tak liczną obecność i dowody sympatii. Dobra opinia o naszej firmie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.
Wystawa SacroExpo

2023-06-20

 

Aktualności - RDUCH

WYSTAWA SACROEXPO

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować, że na tegorocznej edycji targów sakralnych Wystawa SacroExpo zostaliśmy uhonorowani medalem za dzwon stalowy o wyjątkowych walorach dźwiękowych, który został wyprodukowany w naszej firmie. Dziękujemy za to wyróżnienie i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Delegacja z Øvre Eiker kommune

2023-06-07

Aktualności - RDUCH

DELEGACJA Z ØVRA EIKER KOMMUNE

W dniu dzisiejszym gościliśmy w siedzibie naszej firmy w Rydułtowy delegację z norweskiego miasta Øvre Eiker kommune. Goście mogli się zapoznać z historią naszej firmy, oferowanymi produktami i usługami oraz najbardziej spektakularnymi realizacjami. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
 

 

Czy wiesz, że....

Nasza firma dostąpiła zaszczytu montażu nowego dzwonu "św. Jan Paweł II" w Królewskiej Katedrze na Wawelu.

 

Nowości w galerii...

Aktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCH