plskhrende
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 106.

Wizyta gości z Rumunii

2023-08-08

Aktualności - RDUCHNOWY PROJEKT W RUMUNII

Today we had the pleasure of receiving guests from Romania at our headquarters in Rydułtowy. The fruit will be an interesting project related to bells and tower clocks.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność przyjmować gości z Rumunii w naszej siedzibie w Rydułtowy . Owocem będzie ciekawy projekt związany z dzwonami i zegarami wieżowymi.
Wizyta Ojców Redemptorystów z Santuario do Divino Pai Eterno

2023-08-04

Aktualności - RDUCH

 

ODWIEDZINY DUCHOWNYCH Z BRAZYLII

W siedzibie naszej firmy w Rydułtowy gościliśmy Ojców Redemptorystów z Santuario do Divino Pai Eterno - Trindade GO w Brazylii. Omawialiśmy szczegóły największego projektu dzwonowego w skali świata zrealizowanego z Jan Felczynski's Bell Foundry / Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego. Już wkrótce więcej informacji…
DZWONY GOTOWE DO PODRÓŻY NA BIAŁORUŚ

2023-08-01

 

DZWONY Z NIEMIECKIEGO KOŚCIOŁA JADĄ NA BIAŁORUŚ

Zautomatyzowaliśmy dzwony z zdesakralizowanego kościoła z Kiloni w Niemczech. Już jutro trafią na Białoruś.
Bazylika W Žemaičių Kalvarija

2023-06-30

Aktualności - RDUCH

NOWE ZEGARY W BAZYLICE W KALWARII ŻMUDZKIEJ

W Žemaičių Kalvarija zamontowaliśmy złocone z nocną iluminacją diodową ponad 2 metrowe zegary wieżowe. Na obu wieżach Bazyliki jest w sumie 8 zegarów produkcji naszej firmy. Nasi wspaniali technicy wykazali się niezwykłym profesjonalizmem montując te zegary.
Podziękowania

2023-06-21

Aktualności - RDUCH

DZIĘKUJEMY ZA LICZNĄ OBECNOŚĆ!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na Wystawa SacroExpo za tak liczną obecność i dowody sympatii. Dobra opinia o naszej firmie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.
Wystawa SacroExpo

2023-06-20

 

Aktualności - RDUCH

WYSTAWA SACROEXPO

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować, że na tegorocznej edycji targów sakralnych Wystawa SacroExpo zostaliśmy uhonorowani medalem za dzwon stalowy o wyjątkowych walorach dźwiękowych, który został wyprodukowany w naszej firmie. Dziękujemy za to wyróżnienie i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Delegacja z Øvre Eiker kommune

2023-06-07

Aktualności - RDUCH

DELEGACJA Z ØVRA EIKER KOMMUNE

W dniu dzisiejszym gościliśmy w siedzibie naszej firmy w Rydułtowy delegację z norweskiego miasta Øvre Eiker kommune. Goście mogli się zapoznać z historią naszej firmy, oferowanymi produktami i usługami oraz najbardziej spektakularnymi realizacjami. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
Dzwony w Opolskim Łączniku

2023-06-02

Aktualności - RDUCH

Dzwony w Opolskim Łączniku

Jest nam niezmiernie miło, że narodziły się dzwony do opolskiego Łącznika, nawiązujące bezpośrednio do tych przedwojennych. Niedługo zyskają szlachetne oprzyrządowanie i powędrują na wieżę. Parafii i Proboszczowi już gratulujemy tak wspaniałych instrumentów. Więcej o dzwonach z tej parafii możecie dowiedzieć się z tego filmu: https://youtu.be/jE4BCqjlJbE
Duże zmiany na Wawelu

2023-05-30

Aktualności - RDUCH

Duże zmiany na Wawelu

Technicy naszej firmy rozpoczęli w Katedrze na Wawelu pierwszy etap prac związany z remontem gongów zegarowych. W trakcie tych prac zostaną m.in. po raz pierwszy w historii dokładnie zważone oraz zbadany zostanie ich skład materiałowy. Prace odbywają się pod nadzorem konserwatora zabytków.
Nowy zegar fasadowy w gminie Wąsocz

2023-05-26

Aktualności - RDUCH

Nowy zegar fasadowy w gminie Wąsocz

Nowy czas w gminie Wąsosz. Kolejny zegar fasadowy wyprodukowany w naszej firmie rozpoczął odmierzanie czasu. Wykonany został w przestrzennej obudowie, posiada bezobsługowy mechanizm i nocną iluminację diodową.
 

 

Czy wiesz, że....

Nasza firma dostąpiła zaszczytu montażu nowego dzwonu "św. Jan Paweł II" w Królewskiej Katedrze na Wawelu.

 

Nowości w galerii...

Aktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCHAktualności - RDUCH